Ondřej Toman

ZDRAVÍ V DUBNU A DETOXIKACE


V dubnu není vhodná větší tělesná námaha a přetěžování, je vhodné posilovat játra, která jsou podle tradiční čínské medicíny nejohroženějším orgánem právě v tomto měsíci, a jsou na zátěž velmi citlivá. Játra jsou největším a pro život zcela nezbytným orgánem o hmotnosti kolem 1,8kg. Jsou chemickou továrnou, účinným detoxikačním orgánem, skladištěm krve, tvoří řadu enzymů, bílkovin, cholesterol a zajišťují srážlivost krve. Důležitým úkolem je i tvorba žluči.
Největším ohrožením jater je jejich zánět – hepatitida, kde nejúčinnější prevencí je očkování.

Jaterní potíže se mohou projevit: pocitem tlaku a bolestí v pravém podžebří, v pase v kříži, nevolností. 
S játry souvisí také alergie a vyrážky. K projevům zánětu jater patří: tmavá moč, světlá stolice, žluté zabarvení bělma a kůže, zvracení a horečka. 

Prevencí v tomto období je odlehčená strava, omezit smažená, tučná a kořeněná jídla, alkohol a kávu. Zařadit více zeleniny, hořčiny, zinek, jód a vitamín A.
Velmi důležité v období jara je čistit játra a žlučník.

Z našich produktů doporučujeme:

z čínské medicíny XJH1.9, HBC3.9-2209, WBO1.9.-2209, z tibetské medicíny Tobolky na játra a žlučník, EPAM 35, z produktů MUDr Jonáše Joalis BiliDren , LiverDren, LiverHelp, balíček JARO, ALERGIE a ÚNAVA, sibiřská medicína Prameny čistoty, Gepatovit, Živá buňka IV, čaje bylináře Váni Žlučník+slinivka,Jaterní čaj, bylináře Grešíka Žlučníkový čaj a Jaterní čaj, Jančův Jaterní čaj. Zároveň ještě v tomto období doporučujeme detoxikační čaje. Tyto čaje obsahují hořčiny,které jsou na jaře pro naše tělo velmi potřebné.

AKCE – při objednání produktu na játra nebo žlučník do konce dubna vámi vybraný čaj zdarma, při objednání balíčků Joalis JARO, ALERGIE a ÚNAVA,  nebo ze sibiřské medicíny Prameny čistoty, čaj a dárek zdarma. 
Vámi vybraný čaj uveďte do poznámky.

ZÁROVEŇ PO CELÝ DUBEN PLATÍ TAKÉ CELÁ BŘEZNOVÁ AKCE!

Nezapomínejte na jarní očistu organismu, je pro vás důležitá. Podle čínské medicíny, co se na jaře nepročistí,v létě se nám vymstí řadou zdravotních potíží a nemocemi. 

Podrobnější info naleznete na stránkách našeho e-shopu.
Při nejasnostech kontaktujte naší poradnu, rádi vám pomůžeme

Hana Horáková
farmaceut a asistentka MUDr Tomana
www.obchodondrejetomana.cz

https://fbexternal-a.akamaihd.net/safe_image.php?d=AQAhFkm2grDfuT_q&w=155&h=114&url=http%3A%2F%2Fim9.cz%2FiR%2Fimportprodukt-orig%2F1ca%2F1ca1e1be8074d997daf6985f0eead456--mmf250x250.jpg

 

 

Vystavil dne 03/04/2014, Hana Horáková
Copyright © 2009-2015, Webdesign: Jiří Honomichl